Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

SIRIUS

Epilasyon ve Cilt Yenileme ( Skin Rejunevation) uygulamalarının tek bir platform üzerinde biraraya getirildiği, hızlı ve etkili uygulamalara imkan tanıyan mükemmel bir sistemdir.

Sirius platformu ile yapılan tedaviler sirasında uygulamanın süresi kısalırken etkisinin arttığı görülmektedir. Sistem kullanıcıya hata yapma payı birakmayan eşsiz bir tasarım ve kullanım pratikliğine sahiptir.

Sistemde tercih edilen Selective Waveband Technology (SWT®) ile Sirius, hastaların estetik ve dermatolojik problemlerineetkili çözümler sunmaktadır.

Öncesi & Sonrası

Neden Sirius platformunu tercih etmelisiniz ? :

  1. Sirius’u epilasyon, cilt rejunevasyonu ve yüzdeki kılcal damarların tedavisine yönelik olarak kullanabilirsiniz.
  2. Sirius platformu ile hızlı tedaviler yapılmasına olanak tanımasının yanısıra uygulama maliyetlerini de düşürmektedir
  3. Sirius sistemi akıllı tasarımı ve ileri teknolojisi sayesinde kullanıcıya pek çok kolaylık sunmasının yanısıra uygulamaların daha etkili, güvenli  ve keyifli olmalarını da sağlamaktadır.

ARTILARI

  • Sirius sisteminde etkili ve hızlı tedaviler yapabilmek için özel olarak tasarlanmış 5 farklı SWT®  başlığı bulunmaktadır. Bu özel başlıklar sayesinde epilasyon, cilt rejuvenasyon ve yüzdeki kılcal damarların tedavisine yönelik uygulamalar yapılabilmektedir.En büyük spot size a sahip olan HRL 600 başlığı tercih edilirse, tüm sırt epilasyonunun 10 dakikadan kısa  süreceği görülecektir.
  •  Ellipse’in tercih ettiği Dual Mode Filtering ve  Square Pulse Teknolojilerinin kombinasyonu  sayesinde olası zararlı ışınlar sistemden çıkarılmış ve yan etkiler minimize edilerek sistemde doğru atış-pulse kullanılan enerji tercih edilmiş, böylelikle risksiz uygulamaklara olanak tanınmıştır.
  • Ellipse’in bu özel platformunu tercih ettiğinizde aynı zamanda pazarda ki sessiz çalışan cihazı da tercih etmişsiniz demektir. Sistem sahip olduğu dokunmatik ekran sayesinde de hasta ve tedavi bilgilerine , önce-sonra fotograflarına da kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.
  • Ellipse’in benzersiz klinik deneyimleri ve bilgisi ile etkili , risksiz ve yan etkisiz tedavilerin olması mümkün olmaktadır. Sistemin otomatik ayarları ile her hasta için ayrı ve özel enerji ve pulse ayarları yapılarak kişiye özel tedaviler yapılabilmektedir.
  • Platform, ‘Uzaktan Yardım’ özelliği sayesinde her daim güncellenebilmekte ve sisteme en yeni software uygulamları yüklenebilmektedir.

UYGULAMA ALANLARI

- EPİLASYON

- CİLT REJUNEVASYON

- GÜNEŞ HASARININ TEDAVİSİ