Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

ENDYMED PRO 3DEEP RF

EndyMed Pro 3DEEP RF sistemi, çok kaynaklı, faz-kontrollü radyo frekans enerjisinin dünya da ilk kez bir arada kullanıldığı, benzersiz bir sistemdir. Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı bu çok özel sistem ile hem yüz de, hem vücutta etkili ve güvenli uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır.

EndyMed PRO sahip olduğu çok fonksiyonlu sistemi ve uygulamaya özel seçilebilen farklı başlık alternatifleri ile kişiye özel, ihtiyaca yönelik bakımlar yapabilme  şansı sunmaktadır.

 

 

 

Öncesi & Sonrası

EndyMed Pro 3DEEP RF sistemi, çok kaynaklı, faz-kontrollü radyo frekans enerjisinin dünya da ilk kez birarada kullanıldığı, benzersiz bir sistemdir. Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı bu çok özel sistem ile hem yüz de, hem vücutta etkili ve güvenli uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır.

EndyMed PRO sahip olduğu çok fonksiyonlu sistemi ve uygulamaya özel seçilebilen farklı başlık alternatifleri ile kişiye özel, ihtiyaca yönelik bakımlar yapabilme  şansı sunmaktadır.

3DEEP Body Contouring başlığı ile,karın,kalça,baldırlar gibi daha geniş vücut bölgelerinde selülit, şekillendirme,sıkılaştırma ve dolaşımın düzenlenmesine yönelik uygulamalar yapmaya olanak tanımaktadır.

3DEEP Face&Body Tightening başlığı, yüz de ve vücutta kullanılabilir. Ciltte gevşeme,sarkmanın olduğu daha küçük alanlara özel olarak tasarlanmıştır. Boyun,kollar,dizler, peri-umbilical vb.

3DEEP Facial Tightening başlığı ile de ,kırışıklıkların ve sarkmaların yoğun olduğu yüz,boyun, özellikle alın,şakaklar,yanaklar ve çene altı bölgelerine uygulama yapılabilmektedir.

3DEEP Fractional Skin Resurfacing başlığı ise fraksiyonel amaçlı cilt uygulamaları için idealdir. Yüz ve vücutta ki kırışıklıklar, hiper pigmentasyon vakaları, yara vb.izlerin giderilmesine yönelik uygulamalar için idealdir.

3DEEP Intensif – Altın İğne

En gelişmiş Altın iğneli RF Teknolojisi

Intensif, ENDYMED in geliştirdiği, FDA onayına sahip ilk altın iğneli RF teknolojisidir. Benzersiz 3DEEP RF teknolojisi ile gücü ve etkisi katlanan Intensif ile çok özel, etkili, acısız ve hızlı uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır.

Intensif, sahip olduğu yeni RF teknolojisi ile cilt altında minimum acı ile yüksek etki yaratırken ciltte hasar meydana getirmez.

Sistemde kullanılan altın iğneler ve Fraksiyonel Pulse teknolojisi ile daha fazla ısı, güvenli ve ağrısız bir şekilde cilt altındaki hedef derinliğe inmekte ve collagen dokuda daha iyi bir yeniden şekillenme meydana gelmektedir.

Intensif - Altın İğne ile rejunavasyon amaçlı uygulamaların yanısıra kırışıklık, çatlak, akne ve yara izlerinin tedavisini yapmak mümkün olmaktadır.

 

* Kırışıklık, cilt sarkmaları, fraksiyonel cilt yenileme uygulamaları ve vücut şekillendirmeye yönelik etkili çözümler
* Tüm cilt tiplerine uygun uygulama alternatifleri
* Kişiye özel ayarlanabilir parametreler
* Güvenli, yan etkisiz
* Hemen görülen etkiler
* Uzun süre kalıcı sonuçlar
* Tek platformda çoklu tedavi imkanı
* Çok düşük maliyetli sarf malzemesi (sadece FSR fraksiyonel başlığı için)

SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ

Frekans : 1MHz
Güç        : 220 Watt
Input power : 110 - 120 V, 50-60 Hz,2A ya da 220-240 V,50-60Hz, 1A
Ölçüler : 115 x 30 x 19 cm
Ağırlık : 33 kg

SKIN TIGTENING / BODY CONTOURING BAŞLIKLARI

Maksimum GÜÇ : 65 Watt

FSR - FRAKSİYONEL CİLT YENİLEME BAŞLIĞI

Pulse aralığı : 0.1 - 0.6 sec.
Toplam RF enerjisi : 62 mj/ pin e kadar
Disposable uç matrix spotu : 112 matrix spot
Disposible spot size: 10 x 15 mm
Disposible uç pulse : 300 pulse a kadar