Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ellipse Ydun

YDUN FRAX 1550

NON- ABLATIVE

Fraksiyonel Lazer Sistemi (ERBIUM GLASS 1550)

MÜKEMMEL SONUÇLAR

Ydun FRAX, Fraksiyonel Lazer Sistemi, benzersiz özellikleri ve etkileyici klinik sonuçları ile ‘geleceğin lazer cihazları’ arasında ilk sıralara yerleşmiştir. Ydun FRAX, farklı cilt sorunlarına yönelik, çeşitli fraksiyonel non-ablative tedavi seçenekleri sunmaktadır.

Öncesi & Sonrası

YDUN FRAX 1550

NON- ABLATIVE

Fraksiyonel Lazer Sistemi (ERBIUM GLASS 1550)

MÜKEMMEL SONUÇLAR

Ydun FRAX, Fraksiyonel Lazer Sistemi, benzersiz özellikleri ve etkileyici klinik sonuçları ile ‘geleceğin lazer cihazları’ arasında ilk sıralara yerleşmiştir. Ydun FRAX, farklı cilt sorunlarına yönelik, çeşitli fraksiyonel non-ablative tedavi seçenekleri sunmaktadır.

BENZERSİZ TEKNOLOJİ, KONFORLU UYGULAMA

Ydun FRAX sistemi ile yapılan uygulamalar sırasında hasta konforu üst seviyededir. İşlemler sonrasında iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaz. Uygulamalar sırasında kullanılan Ydun FRAX 1550 non-ablative fraksiyonel başlığının kontrollü termal etkisi sayesinde risksiz, güvenli uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır. Sistemde mevcut olan benzersiz teknoloji ile enerji ve pulse aralıkları bağımsız olarak ayarlanabilmekte ve uygulama sırasında kontrollü termal etkiden maksimumda faydalanılmaktadır. Cihazda mevcut olan patentli Ellipse SoftCoolTM sistemi sayesinde hasta acısız, konforlu bir tedavi imkanına sahip olmaktadır.

GÜVENLİ VE HIZLI TEDAVİ SEÇENEKLERİ

Ydun FRAX ile yapılan uygulamalarda endikasyonlara uygun parametre değerleri, sisteme önceden yüklenmiştir. Bu sayede kullanıcıya hata payı bırakmaz. Klinik çalışmalar ile etkisi ve güvenilirliği kanıtlanmış sistemde yan etkisiz, güvenli uygulamalar yapılabilmektedir. Sistemde yapılacak tedavi şekli seçilir. Hastanın cilt tipi, rengi belirlenir ve Ydun FRAX sisteminden uygun ayarlamalar, enerji seviyesi, pulse aralığı vb. belirlenerek benzersiz FRAX 1550, roller hareketli, sensörlü başlık yardımıyla tedavi bölgelerinde etkili ve hızlı uygulamalar yapılabilir

MÜKEMMEL PERFORMANS

Sistem içerdiği ‘Wireless bağlantılı teknik servis desteği’ ile pazarındaki en hızlı servisi verebilme özelliğine sahiptir. Cihazın software i en son yeniliklere göre güncellenebilmektedir.

SARF MALİYETİ YOK

Ydun FRAX Sisteminde herhangi bir sarf maliyeti yoktur. Benzersiz FRAX 1550 nin hareketli rollerları rahatlıkla dezenfekte edilebilmektedir.

 • ELLIPSE LIP LASER – DUDAK LAZERİ NEDİR?

ELLIPSE LIP LASER, ilerleyen yaşımızla birlikte collagen kaybına ve yavaşlayan dolaşıma bağlı olarak volümünü kaybederek incelen, üzerinde dikey çizgi ve kırışıklıklar oluşan, kontürü belirginliğini kaybeden, yanısıra kuru-çatlak, nemsiz, mat görünen, pembeliğini yitiren tüm dudaklar için ideal bir uygulamadır.

 

 • KİMLERE UYGULANABİLİR?

Dudaklarındaki volüm, nem ve renk kaybından  şikayet eden, kuru, cansız, renksiz ve kırışık dudaklara sahip herkese uygulanabilir.

 

 • KAÇ SEANS YAPILIR?

Uygulama 1-3 seans arasındadır.

 

 • KALICILIĞI NE KADAR SÜRER?

Kişiden kişiye değişmekle beraber, doktorunuzun belirlediği sürelerde yapılacak olan koruma seansları ile 4-6+ ay arası kalıcılığını koruyabilmektedir.

 

 • İŞLEM SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

Çok kısa süreli bir işlemdir. Neredeyse acı hissedilecek süre yok denebilir.

 

 • UYGULAMANIN SÜRESİ KAÇ DAKİKADIR?

1 dakikadır.

 

 • İŞLEM DAHA ÖNCE DUDAK DOLGUSU YAPTIRMIŞ KİŞİLER İÇİN UYGUN MUDUR?

Evet. Sorun volüm kaybı değil de üzerindeki çizgiler, nem kaybı, belirsiz kontür, soluk renk vb. olabilir. Dudak dolgusu sadece dolgun görünüm içindir.

 

 • DUDAK RENGİNİ DEĞİŞTİRİR Mİ?

Evet. İlerleyen yaşla beraber canlılığını kaydeden, soluk renkli dudakların pembeliğini arttırır.

Farklı nedenlerle daha koyu, morumsu bir görünüm alan dudakların pembeleşmesini sağlar.

 

 • KURU/ÇATLAYAN DUDAKLAR İÇİN UYGUN BİR TEDAVİ MİDİR?

Evet. Dudakta azalan collageni arttırdığı ve dolaşımı hızlandırdığı için dudakta ki nem miktarının artmasına neden olur. Dudaktaki kuruluk, gerginlik hissini giderir. Kuruyan dudağı nemlendirmek için sık sık dilimizle ıslattığımızdan çatlamasına neden oluruz. ELLIPSE LIP LASER bu soruna son vermektedir.

 

 • UYGULAMA SONRASI NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Uygulama sonrası dikkat etmeyi gerektirecek özel bir durum yoktur. Ancak doktorunuz önerir ise işlemden sonra ki 1-2 saat boyunca buz kompress yapabilirsiniz.

 

 • ELLIPSE LIP LASER – DUDAK LAZERİ NİÇİN TERCİH EDİLMELİDİR?

Etkili, güvenli, risksiz bir uygulamadır. Danimarka dan ithal edilen sistem FDA onayına sahiptir.

Dünyanın pek çok ülkesinde dermatolog, plastik cerrah ve medikal estetik hekimlerinin öncelikli tercihidir.