Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

1993 yılında İstanbul’da kurulan, profesyonel kullanıma yönelik, estetik cihaz ithalatı ve satışı ile sektörde yer alan firmamız bu alanda yer alan her türlü firmaya A’dan Z’ye her çeşit ürün ve cihaz gruplarında, fizibilite desteği, satış, satış sonrası destek konularında hizmet vermektedir.

Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan ERSOY Medikal Estetik, pazarda kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların Türkiye temsilciliğini yapmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız; klinikler,medikal estetik merkezleri, hastaneler, güzellik salonlarının ihtiyacına yönelik hemen her türlü cihazın ithalat ve satışını Türkiye genelinde yapmaktadır.

Ersoy Medikal Estetik, ithalatlarını Danimarka, Amerika, İsrail, Almanya’nın dünyaca bilinen firmalarından yapmaktadır. Türkiye temsilciliğini yapmakta olduğu firmalar: ELLIPSE, ThermiRF, ENDYMED, NORA BODE dır.

Ersoy Medikal Estetik; Isı kontrollü enjekte edilebilir RF sistemleri, Fokus RF sistemleri, Altın İğne RF cihazlarıi lazer sistemleri( ErbiumGlass, Nd:YAG, Non-Ablative Fraksiyonel Lazer), dermatolojik lazer sistemleri, liplaser ( dudak lazeri),IPL cihazları, oksijen terapi cihazları, epilasyon, selülit, yüz ve vücut şekillendirme sistemleri, anti-aging, lifting cihazları vb. gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

İthalatı yapılan tüm cihazlar ISO 9000 ve CE standardına / FDA onayına sahiptir. TSE onaylıdır.

Sektörün lider firmaları arasında yer alan Ersoy Medikal Estetik, ulaştığı başarıyı, ilkelerinden, kalitesinde ve dürüstlüğünden ödün vermeden ileri noktalara taşımayı hedeflemektedir.

f